163432

SPEGEL, nyrokoko, 1800-talets andra del

Bud: 2 600 kr
Avslutat 4 november 21:01
Utropspris: 3 000 kr

Ca 200x58cm. Löst spegelglas. Lösa dekordelar. Saknar delvis förgyllning.

  • 4 november 2020 kl. 20:59:49
    102136 (2 600 kr)
  • 4 november 2020 kl. 20:59:34
    136218 (2 500 kr)
  • 4 november 2020 kl. 20:57:37
    102136 (2 400 kr)
  • 4 november 2020 kl. 20:57:19
    136218 (2 300 kr)
  • 4 november 2020 kl. 20:57:04
    102136 (2 200 kr)
    136218 (2 200 kr)
  • 4 november 2020 kl. 20:55:54
    102136 (2 100 kr)
  • 4 november 2020 kl. 20:55:50
    113565 (2 000 kr)
    102136 (1 900 kr)
  • 4 november 2020 kl. 20:55:38
    113565 (1 800 kr)
  • 4 november 2020 kl. 20:53:26
    102136 (1 700 kr)
  • 4 november 2020 kl. 20:07:07
    136218 (1 600 kr)
  • 3 november 2020 kl. 20:18:18
    113874 (1 500 kr)
    119531 (1 450 kr)
  • 3 november 2020 kl. 20:17:59
    119531 (1 250 kr)
    113874 (1 200 kr)
  • 31 oktober 2020 kl. 07:25:00
    119531 (1 100 kr)
  • 25 oktober 2020 kl. 09:01:26
    136229 (1 050 kr)
  • 25 oktober 2020 kl. 09:01:18
    111067 (1 000 kr)
    136229 (950 kr)
  • 25 oktober 2020 kl. 09:01:11
    111067 (900 kr)
    136229 (850 kr)
  • 25 oktober 2020 kl. 09:01:05
    111067 (800 kr)
    136229 (750 kr)
  • 25 oktober 2020 kl. 09:00:56
    111067 (700 kr)
    136229 (650 kr)
  • 24 oktober 2020 kl. 18:05:59
    111067 (600 kr)
    112463 (550 kr)
  • 24 oktober 2020 kl. 12:24:57
    112463 (175 kr)
    90329 (150 kr)
  • 22 oktober 2020 kl. 21:03:51
    112463 (100 kr)