158116

SPEGEL, rokoko/Louis XV-stil, 1800-tal

Bud: 1 100 kr
Avslutat 20 september 19:24
Utropspris: 3 000 kr

Stomme i ståltråd klädd med pastellage. Ca 165x58cm. Bruksslitage samt pastellagebortfall. Saknar bakstycke. Lös del medföljer.

  • 20 september 2020 kl. 19:22:33
    95594 (1 100 kr)
    132497 (1 050 kr)
  • 20 september 2020 kl. 12:04:50
    132497 (950 kr)
  • 8 september 2020 kl. 09:27:30
    117174 (900 kr)
  • 8 september 2020 kl. 09:27:25
    112463 (850 kr)
    117174 (800 kr)
  • 8 september 2020 kl. 09:27:21
    112463 (750 kr)
    117174 (700 kr)
  • 7 september 2020 kl. 21:01:45
    112463 (650 kr)
  • 5 september 2020 kl. 12:33:30
    117174 (600 kr)
  • 4 september 2020 kl. 22:30:35
    112463 (550 kr)
    117174 (500 kr)
  • 4 september 2020 kl. 22:30:32
    112463 (475 kr)
    117174 (450 kr)
  • 4 september 2020 kl. 22:30:29
    112463 (425 kr)
    117174 (400 kr)
  • 4 september 2020 kl. 22:30:26
    112463 (375 kr)
    117174 (350 kr)
  • 4 september 2020 kl. 22:30:23
    112463 (325 kr)
    117174 (300 kr)
  • 4 september 2020 kl. 22:30:18
    112463 (275 kr)
    117174 (250 kr)
  • 4 september 2020 kl. 22:30:14
    112463 (225 kr)
    117174 (200 kr)
  • 4 september 2020 kl. 22:30:11
    112463 (175 kr)
    117174 (150 kr)
  • 3 september 2020 kl. 21:07:11
    112463 (125 kr)
  • 1 september 2020 kl. 21:51:53
    117174 (100 kr)