162347

SPEGELLAMPETT, Empire, 1800-talets första hälft

Bud: 1 300 kr
Slutar 25 oktober 19:18
Utropspris: 3 000 kr

2-armad. Förgylld dekor. Krön med örn. Helhetsmått 71x65cm. Spegelmått 25x42cm. Skuren i trä. Dekorbortfall samt bruksslitage.

  • 14 oktober 2020 kl. 18:41:58
    132497 (1 300 kr)
  • 12 oktober 2020 kl. 13:46:55
    117174 (1 250 kr)
  • 12 oktober 2020 kl. 13:46:50
    132497 (1 200 kr)
    117174 (1 150 kr)
  • 12 oktober 2020 kl. 13:46:43
    132497 (1 100 kr)
    117174 (1 050 kr)
  • 12 oktober 2020 kl. 13:46:38
    132497 (1 000 kr)
    117174 (950 kr)
  • 11 oktober 2020 kl. 12:47:55
    132497 (900 kr)
    110076 (850 kr)
  • 11 oktober 2020 kl. 12:02:48
    110076 (750 kr)
  • 10 oktober 2020 kl. 22:15:29
    117174 (700 kr)
  • 10 oktober 2020 kl. 17:53:41
    131917 (650 kr)
  • 10 oktober 2020 kl. 07:28:45
    102136 (600 kr)
  • 9 oktober 2020 kl. 20:18:06
    135771 (550 kr)
  • 9 oktober 2020 kl. 20:17:56
    90329 (500 kr)
  • 9 oktober 2020 kl. 20:17:56
    135771 (475 kr)
  • 9 oktober 2020 kl. 20:17:46
    90329 (450 kr)
  • 9 oktober 2020 kl. 20:17:46
    135771 (425 kr)
  • 9 oktober 2020 kl. 20:17:29
    90329 (400 kr)
  • 9 oktober 2020 kl. 20:17:29
    135771 (375 kr)
  • 9 oktober 2020 kl. 20:17:15
    90329 (350 kr)
  • 9 oktober 2020 kl. 20:17:15
    135771 (325 kr)
  • 9 oktober 2020 kl. 20:16:44
    90329 (300 kr)
  • 9 oktober 2020 kl. 20:16:44
    135771 (275 kr)
  • 9 oktober 2020 kl. 20:16:17
    90329 (250 kr)
  • 9 oktober 2020 kl. 20:16:17
    135771 (225 kr)
  • 9 oktober 2020 kl. 20:15:58
    90329 (200 kr)
  • 9 oktober 2020 kl. 20:15:58
    135771 (175 kr)
  • 9 oktober 2020 kl. 19:42:05
    90329 (150 kr)
  • 9 oktober 2020 kl. 19:42:05
    90948 (125 kr)
  • 9 oktober 2020 kl. 15:35:06
    90329 (100 kr)