154453

SPEGELLAMPETTER, ett par, rokoko-stil, 1800-talets andra del

Bud: 1 150 kr
Slutar 30 augusti 21:08
Utropspris: 3 000 kr

Spegelglas med slipad dekor. Ljusarmar i mässing. Höjd 52cm, bredd 22,5cm. Bruksslitage.

  • 4 augusti 2020 kl. 09:50:40
    133266 (1 150 kr)
  • 19 juli 2020 kl. 04:20:23
    119463 (1 100 kr)
  • 19 juli 2020 kl. 04:20:19
    93355 (1 050 kr)
  • 19 juli 2020 kl. 04:20:19
    119463 (1 000 kr)
  • 19 juli 2020 kl. 04:20:14
    93355 (950 kr)
  • 19 juli 2020 kl. 04:20:14
    119463 (900 kr)
  • 19 juli 2020 kl. 04:20:10
    93355 (850 kr)
  • 19 juli 2020 kl. 04:20:10
    119463 (800 kr)
  • 19 juli 2020 kl. 04:20:06
    93355 (750 kr)
  • 19 juli 2020 kl. 04:20:06
    119463 (700 kr)
  • 19 juli 2020 kl. 04:20:01
    93355 (650 kr)
  • 19 juli 2020 kl. 04:20:01
    119463 (600 kr)
  • 17 juli 2020 kl. 14:24:07
    93355 (550 kr)
  • 17 juli 2020 kl. 14:24:07
    91140 (500 kr)
  • 12 juli 2020 kl. 21:50:17
    93355 (400 kr)
  • 12 juli 2020 kl. 21:50:17
    119463 (375 kr)
  • 12 juli 2020 kl. 02:54:54
    93355 (350 kr)
  • 12 juli 2020 kl. 02:54:54
    106491 (325 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 12:23:26
    106491 (150 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 01:18:05
    93355 (125 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:15:46
    132292 (100 kr)