141020

SPEGELSKRIN, orientalisk, 1700/1800-tal

Bud: 750 kr
Utropspris: 1 000 kr

Utvändig med inlägg av ben m.m. Invändigt bemålad. Spegelglas saknas, vissa faneerskador. 16,7 x 11 cm.

  • 3 mars 2020 kl. 20:01:19
    93256 (750 kr)
  • 3 mars 2020 kl. 20:01:19
    95305 (700 kr)
  • 3 mars 2020 kl. 16:32:30
    93256 (650 kr)
  • 3 mars 2020 kl. 16:32:30
    92212 (600 kr)
  • 3 mars 2020 kl. 16:31:27
    93256 (550 kr)
  • 3 mars 2020 kl. 16:31:27
    92212 (500 kr)
  • 3 mars 2020 kl. 16:31:21
    93256 (475 kr)
  • 3 mars 2020 kl. 16:31:21
    92212 (450 kr)
  • 3 mars 2020 kl. 16:31:16
    93256 (425 kr)
  • 3 mars 2020 kl. 16:31:16
    92212 (400 kr)
  • 3 mars 2020 kl. 16:31:11
    93256 (375 kr)
  • 3 mars 2020 kl. 16:31:11
    92212 (350 kr)
  • 29 februari 2020 kl. 22:05:41
    93256 (200 kr)
    100353 (175 kr)
  • 29 februari 2020 kl. 22:05:34
    93256 (150 kr)
    100353 (125 kr)
  • 21 februari 2020 kl. 00:55:47
    93256 (100 kr)