175276

SPEGLAR, 2 st, 1800-talets första del

Bud: 900 kr
Avslutat 10 mars 21:38
Utropspris: 300 kr

Slitage. Anfrätt spegelglas. Höjd 55-69 cm.

  • 10 mars 2021 kl. 21:36:10
    133990 (900 kr)
  • 10 mars 2021 kl. 21:35:38
    114880 (850 kr)
  • 10 mars 2021 kl. 21:35:38
    133990 (850 kr)
  • 10 mars 2021 kl. 21:34:45
    114880 (800 kr)
  • 10 mars 2021 kl. 21:34:04
    133990 (750 kr)
  • 10 mars 2021 kl. 21:33:06
    114880 (700 kr)
  • 10 mars 2021 kl. 21:32:13
    133990 (650 kr)
  • 10 mars 2021 kl. 21:31:09
    114880 (600 kr)
  • 10 mars 2021 kl. 21:30:45
    133990 (550 kr)
  • 10 mars 2021 kl. 21:30:32
    114880 (500 kr)
  • 10 mars 2021 kl. 21:30:32
    133990 (500 kr)
  • 6 mars 2021 kl. 09:10:25
    114880 (300 kr)
  • 6 mars 2021 kl. 09:10:25
    133990 (275 kr)
  • 4 mars 2021 kl. 12:14:16
    133990 (225 kr)
  • 4 mars 2021 kl. 12:14:16
    139392 (200 kr)
  • 1 mars 2021 kl. 16:34:50
    133990 (100 kr)