195167

SPELBORD, jugend, ek, 1900-talets början

Bud: 150 kr
Avslutat 16 oktober 19:18
Utropspris: 400 kr

Längd 44+44 cm. Bredd 89 cm. Höjd 79 cm. Bruksslitage.

  • 16 oktober 2021 kl. 18:31:19
    130206 (150 kr)
  • 16 oktober 2021 kl. 18:22:27
    133295 (125 kr)
  • 16 oktober 2021 kl. 18:01:40
    130206 (100 kr)