125063

SPELKORTSHÅLLARE, Silver och emalj, troligen Ryssland

Bud: 12 000 kr
Utropspris: 16 000 kr

Gångjärns lock. Mått 7.4x4.8cm, höjd 10.2cm. 1900-talets andra häft. Troligen Ryssland men eventuellt ej överensstämmande ryska stämplar.

  • 25 augusti 2019 kl. 20:16:04
    92516 (12 000 kr)
  • 24 augusti 2019 kl. 08:16:22
    92516 (5 500 kr)
  • 15 augusti 2019 kl. 15:49:21
    92516 (3 500 kr)
  • 15 augusti 2019 kl. 15:39:57
    92516 (2 700 kr)
  • 10 augusti 2019 kl. 13:45:15
    91653 (2 600 kr)
  • 10 augusti 2019 kl. 13:45:04
    91653 (2 300 kr)
  • 9 augusti 2019 kl. 19:35:15
    112463 (2 200 kr)