119292

SPELKORTSHÅLLARE, Silver och emalj

Bud: 3 000 kr
Slutar 26 maj 19:04
Utropspris: 16 000 kr

Gångjärns lock. Mått 7.4x4.8cm, höjd 10.2cm. 1900-talets andra häft. Troligen Ryssland men eventuellt ej överensstämmande ryska stämplar.

  • 13 maj 2019 kl. 19:57
    92452 (3 000 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 19:57
    99343 (1 300 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 19:44
    92452 (2 300 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 19:44
    99343 (1 300 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 19:44
    92452 (2 200 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 19:44
    99343 (1 300 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 19:41
    92452 (2 100 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 19:41
    99343 (1 300 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 18:14
    92452 (2 000 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 19:46
    99343 (1 300 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 17:18
    90948 (275 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 02:02
    102511 (250 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 22:28
    122954 (225 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:20
    120339 (200 kr)