121717

SPOTTKOPP, Delta, 1800/1900-tal

Bud: 125 kr
Utropspris: 400 kr

Åldersrelaterat bruksslitage.

  • 20 juni 2019 kl. 20:14:31
    119470 (125 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 11:18:37
    96128 (100 kr)