121717

SPOTTKOPP, Delta, 1800/1900-tal

Bud: 100 kr
Slutar 20 juni 20:29
Utropspris: 400 kr

Åldersrelaterat bruksslitage.

  • 17 juni 2019 kl. 11:18:37
    96128 (100 kr)