130580

STÄD, järn, vikt ca 50 kg, 1800-tal

Bud: 1 050 kr
Utropspris: 1 000 kr

Längd 45 cm. Bruksslitage.

  • 31 oktober 2019 kl. 18:44:06
    93721 (1 050 kr)
    103809 (1 000 kr)
  • 27 oktober 2019 kl. 11:11:50
    103809 (900 kr)
    91245 (850 kr)
  • 26 oktober 2019 kl. 17:24:45
    103809 (800 kr)
  • 26 oktober 2019 kl. 17:24:12
    93721 (750 kr)
    103809 (700 kr)
  • 26 oktober 2019 kl. 12:45:38
    93721 (425 kr)
    91245 (400 kr)
  • 25 oktober 2019 kl. 12:28:45
    91245 (375 kr)
    120198 (350 kr)
  • 24 oktober 2019 kl. 23:14:46
    120198 (325 kr)
    91245 (300 kr)
  • 20 oktober 2019 kl. 18:09:14
    91245 (200 kr)
  • 20 oktober 2019 kl. 01:09:53
    100345 (175 kr)
  • 17 oktober 2019 kl. 19:28:08
    91090 (150 kr)
    121390 (125 kr)
  • 17 oktober 2019 kl. 00:53:41
    91090 (100 kr)