203277

STAFFAN ULLSTRÖM, "Årta", färglitografi, signerad

Bud: 225 kr
Avslutat 15 januari 19:38
Utropspris: 600 kr

Upplaga 204/280. 26x38cm.

  • 15 januari 2022 kl. 19:36:58
    94394 (225 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 19:31:33
    142600 (200 kr)
  • 12 januari 2022 kl. 20:20:04
    94394 (175 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 13:45:45
    127469 (150 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 13:45:45
    102941 (125 kr)
  • 4 januari 2022 kl. 19:00:52
    127469 (100 kr)