203260

STAFFAN ULLSTRÖM, "Berguv", färglitografi, signerad

Bud: 750 kr
Avslutat 15 januari 19:04
Utropspris: 800 kr

Upplaga 48/99. Ca 31x38cm.

  • 14 januari 2022 kl. 16:46:01
    94394 (750 kr)
  • 14 januari 2022 kl. 16:45:44
    122912 (700 kr)
    94394 (650 kr)
  • 12 januari 2022 kl. 22:41:19
    122912 (600 kr)
  • 12 januari 2022 kl. 20:18:16
    94394 (550 kr)
  • 12 januari 2022 kl. 20:18:07
    122912 (500 kr)
    94394 (475 kr)
  • 12 januari 2022 kl. 20:17:58
    122912 (450 kr)
    94394 (425 kr)
  • 12 januari 2022 kl. 20:17:48
    122912 (400 kr)
    94394 (375 kr)
  • 8 januari 2022 kl. 21:12:24
    122912 (350 kr)
  • 8 januari 2022 kl. 21:12:24
    120135 (325 kr)
  • 8 januari 2022 kl. 09:38:56
    122912 (300 kr)
  • 8 januari 2022 kl. 09:38:56
    117003 (275 kr)
  • 7 januari 2022 kl. 21:12:20
    122912 (250 kr)
  • 7 januari 2022 kl. 21:12:20
    142600 (225 kr)
  • 6 januari 2022 kl. 14:38:19
    122912 (200 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 15:04:19
    114630 (175 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 13:46:06
    127469 (150 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 13:46:06
    102941 (150 kr)
  • 4 januari 2022 kl. 19:00:27
    127469 (125 kr)
  • 4 januari 2022 kl. 12:14:49
    119468 (100 kr)