203264

STAFFAN ULLSTRÖM, Hermelin, färglitografi, signerad

Bud: 250 kr
Avslutat 15 januari 19:12
Utropspris: 600 kr

Upplaga 82/125. Ca 20x24cm.

  • 14 januari 2022 kl. 16:46:25
    94394 (250 kr)
  • 13 januari 2022 kl. 17:23:33
    127469 (225 kr)
  • 12 januari 2022 kl. 20:18:45
    94394 (200 kr)
  • 8 januari 2022 kl. 21:15:54
    127469 (175 kr)
  • 8 januari 2022 kl. 21:15:54
    120135 (150 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 13:47:14
    127469 (125 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 13:47:14
    102941 (125 kr)
  • 4 januari 2022 kl. 18:58:40
    127469 (100 kr)