203258

STAFFAN ULLSTRÖM, "Pärluggla", färglitografi, signerad

Bud: 450 kr
Avslutat 15 januari 19:00
Utropspris: 600 kr

Upplaga 87/99. Ca 31x23cm.

  • 14 januari 2022 kl. 16:45:13
    142186 (450 kr)
    94394 (425 kr)
  • 12 januari 2022 kl. 20:17:10
    142186 (400 kr)
    94394 (375 kr)
  • 12 januari 2022 kl. 20:17:01
    142186 (350 kr)
    94394 (325 kr)
  • 12 januari 2022 kl. 20:16:46
    142186 (300 kr)
    94394 (275 kr)
  • 11 januari 2022 kl. 21:00:43
    142186 (250 kr)
  • 9 januari 2022 kl. 14:52:23
    122912 (225 kr)
  • 7 januari 2022 kl. 21:11:34
    142600 (200 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 15:05:30
    114630 (175 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 13:46:58
    127469 (150 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 13:46:58
    102941 (150 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 13:24:02
    127469 (125 kr)
  • 4 januari 2022 kl. 12:15:15
    119468 (100 kr)