203281

STAFFAN ULLSTRÖM, "Sommargylling", färglitografi, signerad

Bud: 1 300 kr
Avslutat 15 januari 19:57
Utropspris: 600 kr

Upplaga 124/125. 27x35cm.

  • 15 januari 2022 kl. 19:55:05
    93438 (1 300 kr)
    94394 (1 300 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 19:53:19
    93438 (1 250 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 19:51:42
    94394 (1 200 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 19:50:20
    93438 (1 150 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 19:50:14
    94394 (1 100 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 19:48:58
    93438 (1 050 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 19:48:54
    94394 (1 000 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 19:47:11
    93438 (950 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 19:47:06
    94394 (900 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 19:45:35
    93438 (850 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 19:45:26
    94394 (800 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 19:45:08
    93438 (750 kr)
    94394 (750 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 19:26:39
    93438 (700 kr)
  • 14 januari 2022 kl. 16:46:53
    94394 (650 kr)
  • 12 januari 2022 kl. 22:42:27
    122912 (600 kr)
  • 12 januari 2022 kl. 20:20:36
    94394 (550 kr)
  • 12 januari 2022 kl. 10:59:26
    122912 (500 kr)
    93438 (475 kr)
  • 12 januari 2022 kl. 08:12:01
    122912 (450 kr)
    93438 (425 kr)
  • 12 januari 2022 kl. 08:11:43
    122912 (400 kr)
    93438 (375 kr)
  • 11 januari 2022 kl. 22:44:28
    122912 (350 kr)
  • 11 januari 2022 kl. 22:44:20
    93438 (325 kr)
    122912 (325 kr)
  • 9 januari 2022 kl. 17:12:47
    93438 (300 kr)
  • 9 januari 2022 kl. 14:57:18
    122912 (275 kr)
  • 9 januari 2022 kl. 14:57:09
    93438 (250 kr)
  • 9 januari 2022 kl. 14:57:09
    122912 (225 kr)
  • 8 januari 2022 kl. 20:22:23
    93438 (200 kr)
  • 8 januari 2022 kl. 20:13:45
    127469 (175 kr)
  • 8 januari 2022 kl. 20:13:45
    93438 (175 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 13:44:00
    127469 (150 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 13:44:00
    102941 (125 kr)
  • 4 januari 2022 kl. 18:59:44
    127469 (100 kr)