140098

STAFFLI samt väska med PALETT, 1900-tal

Bud: 900 kr
Utropspris: 300 kr

Bruksslitage.

  • 19 februari 2020 kl. 16:39:13
    128639 (900 kr)
  • 19 februari 2020 kl. 14:30:51
    128670 (850 kr)
  • 19 februari 2020 kl. 14:30:30
    128639 (800 kr)
    128670 (750 kr)
  • 18 februari 2020 kl. 10:49:05
    128639 (700 kr)
  • 18 februari 2020 kl. 10:48:47
    98328 (650 kr)
    128639 (650 kr)
  • 18 februari 2020 kl. 00:49:27
    98328 (600 kr)
    120556 (550 kr)
  • 17 februari 2020 kl. 16:35:38
    98328 (475 kr)
  • 17 februari 2020 kl. 14:41:03
    128557 (450 kr)
  • 17 februari 2020 kl. 12:15:57
    98328 (425 kr)
    120791 (400 kr)
  • 14 februari 2020 kl. 17:48:05
    98328 (250 kr)
  • 14 februari 2020 kl. 16:35:09
    128557 (225 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 00:43:50
    120791 (200 kr)
    125060 (200 kr)
  • 11 februari 2020 kl. 14:32:22
    120791 (150 kr)
    120556 (125 kr)
  • 11 februari 2020 kl. 10:15:44
    120791 (100 kr)