140098

STAFFLI samt väska med PALETT, 1900-tal

Bud: 450 kr
Slutar 19 februari 20:44
Utropspris: 300 kr

Bruksslitage.

  • 17 februari 2020 kl. 14:41:03
    128557 (450 kr)
  • 17 februari 2020 kl. 12:15:57
    98328 (425 kr)
    120791 (400 kr)
  • 14 februari 2020 kl. 17:48:05
    98328 (250 kr)
  • 14 februari 2020 kl. 16:35:09
    128557 (225 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 00:43:50
    120791 (200 kr)
    125060 (200 kr)
  • 11 februari 2020 kl. 14:32:22
    120791 (150 kr)
    120556 (125 kr)
  • 11 februari 2020 kl. 10:15:44
    120791 (100 kr)