127624

STEGPALL, 1900-talets mitt

Bud: 300 kr
Utropspris: 400 kr

Höjd ca 61 cm. Bruksslitage.

  • 26 september 2019 kl. 18:11:13
    124971 (300 kr)
  • 22 september 2019 kl. 19:14:30
    124484 (275 kr)
  • 21 september 2019 kl. 22:47:25
    124971 (250 kr)
  • 19 september 2019 kl. 09:02:14
    124484 (225 kr)
    125650 (200 kr)
  • 18 september 2019 kl. 18:40:00
    124484 (125 kr)
  • 12 september 2019 kl. 16:26:40
    117174 (100 kr)