131433

STEKFAT, 1800/1900-tal, troligen England

Bud: 300 kr
Utropspris: 500 kr

45 x 36 cm. Åldersrelaterat bruksslitage.

  • 9 november 2019 kl. 21:29:14
    92380 (300 kr)
    93355 (275 kr)
  • 9 november 2019 kl. 02:44:59
    93355 (200 kr)
    106491 (175 kr)
  • 7 november 2019 kl. 21:48:37
    106491 (150 kr)
    118584 (125 kr)
  • 28 oktober 2019 kl. 23:17:25
    106491 (100 kr)