179044

STEN EKENDAHL olja på duk, signerad

Bud: 100 kr
Avslutat 13 april 21:19
Utropspris: 500 kr

45x68cm. Repa samt intryckningar på duk.

  • 1 april 2021 kl. 16:43:58
    90329 (100 kr)