179054

STEN EKENDAHL olja på duk, signerad

Bud: 200 kr
Avslutat 13 april 21:39
Utropspris: 500 kr

48x68cm. Repa samt intryckningar på duk.

  • 12 april 2021 kl. 14:19:56
    115700 (200 kr)
  • 12 april 2021 kl. 14:19:25
    99516 (175 kr)
  • 12 april 2021 kl. 14:19:25
    115700 (175 kr)
  • 12 april 2021 kl. 14:19:10
    99516 (150 kr)
  • 12 april 2021 kl. 14:19:10
    115700 (125 kr)
  • 12 april 2021 kl. 09:45:52
    99516 (100 kr)