121397

STIG BORGLIND "Strandäng", etsning, signerad

Bud: 100 kr
Utropspris: 800 kr

Bildmått 20x22cm. Något gulnad.

  • 11 juni 2019 kl. 20:00:17
    102762 (100 kr)