153003

STIG 'SLAS' CLAESSON, litografi, signerad samt numrerad

Bud: 850 kr
Utropspris: 800 kr

40 x 48 cm.

  • 7 juli 2020 kl. 21:29:51
    127100 (850 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:27:52
    117250 (800 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:27:24
    132718 (750 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:27:09
    117250 (700 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:27:09
    132718 (700 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:26:54
    117250 (650 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:25:45
    132718 (600 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:25:34
    117250 (550 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:25:34
    132718 (500 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:25:08
    117250 (475 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:21:20
    132718 (450 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:20:43
    117250 (425 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:20:43
    132718 (425 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 21:18:18
    117250 (400 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 20:16:14
    132718 (375 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 19:46:58
    132414 (350 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 17:46:28
    132718 (325 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 16:31:02
    127100 (300 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 00:02:55
    132718 (275 kr)
  • 6 juli 2020 kl. 13:03:24
    127100 (250 kr)
  • 4 juli 2020 kl. 22:03:35
    132718 (225 kr)
  • 3 juli 2020 kl. 19:40:40
    127100 (200 kr)
  • 1 juli 2020 kl. 21:14:21
    132718 (175 kr)
  • 1 juli 2020 kl. 18:06:57
    127100 (150 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:18:46
    132718 (125 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 16:03:47
    94792 (100 kr)