153004

STIG 'SLAS' CLAESSON, litografi, signerad samt numrerad

Bud: 500 kr
Utropspris: 800 kr

34 x 38 cm.

  • 1 juli 2020 kl. 12:13:44
    131990 (500 kr)
  • 1 juli 2020 kl. 12:13:44
    132718 (500 kr)
  • 1 juli 2020 kl. 12:13:03
    131990 (475 kr)
  • 1 juli 2020 kl. 12:13:03
    132718 (450 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 20:58:52
    131990 (425 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 20:58:52
    132718 (400 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 20:58:06
    131990 (375 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 20:58:06
    132718 (350 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 20:48:34
    131990 (325 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 20:48:34
    132718 (300 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 20:48:06
    131990 (275 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 20:48:06
    132718 (250 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:20:10
    131990 (225 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:20:10
    132718 (200 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:19:35
    131990 (175 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:19:35
    132718 (150 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 21:19:11
    131990 (125 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 16:02:31
    94792 (100 kr)