162146

STOL, allmoge, 1800-tal

Bud: 200 kr
Avslutat 20 oktober 20:50
Utropspris: 400 kr

Höjd 96/44 cm. Åldersrelaterat bruksslitage.

  • 20 oktober 2020 kl. 18:52:53
    98022 (200 kr)
  • 20 oktober 2020 kl. 18:50:31
    106263 (175 kr)
  • 19 oktober 2020 kl. 20:54:24
    98022 (150 kr)
  • 14 oktober 2020 kl. 21:12:25
    90835 (125 kr)
  • 8 oktober 2020 kl. 22:57:53
    106263 (100 kr)