178720

STOL, allmoge, 1800-tal

Bud: 750 kr
Avslutat 13 april 19:34
Utropspris: 600 kr

Höjd 77 cm. Sitthöjd 44 cm. Åldersrelaterat bruksslitage.

  • 13 april 2021 kl. 19:32:02
    129388 (750 kr)
  • 13 april 2021 kl. 19:31:55
    132867 (700 kr)
  • 13 april 2021 kl. 19:31:55
    129388 (650 kr)
  • 11 april 2021 kl. 13:49:37
    132867 (600 kr)
  • 11 april 2021 kl. 13:49:37
    140745 (550 kr)
  • 6 april 2021 kl. 21:13:45
    132867 (500 kr)
  • 6 april 2021 kl. 21:13:45
    129526 (500 kr)
  • 6 april 2021 kl. 21:12:34
    132867 (475 kr)
  • 6 april 2021 kl. 21:12:34
    129526 (450 kr)
  • 6 april 2021 kl. 21:12:13
    132867 (425 kr)
  • 6 april 2021 kl. 21:12:13
    129526 (400 kr)
  • 6 april 2021 kl. 21:11:19
    132867 (375 kr)
  • 6 april 2021 kl. 21:11:19
    129526 (350 kr)
  • 6 april 2021 kl. 21:10:32
    132867 (325 kr)
  • 6 april 2021 kl. 21:10:32
    129526 (300 kr)
  • 4 april 2021 kl. 13:33:03
    132867 (275 kr)
  • 4 april 2021 kl. 13:33:03
    126979 (250 kr)
  • 2 april 2021 kl. 11:18:32
    126979 (150 kr)
  • 1 april 2021 kl. 19:59:51
    113494 (125 kr)
  • 31 mars 2021 kl. 14:00:07
    109970 (100 kr)