130041

STOL, mässing, Chiavari, Italien, 1900-talets mitt

Bud: 700 kr
Utropspris: 1 000 kr

Höjd 94 cm. Bruksslitage.

  • 23 oktober 2019 kl. 21:52:07
    126192 (700 kr)
    92231 (650 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 21:47:11
    126192 (600 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 21:45:58
    92231 (550 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 21:45:51
    126192 (500 kr)
    92231 (475 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 21:45:43
    126192 (450 kr)
    92231 (425 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 21:45:36
    126192 (400 kr)
    92231 (375 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 21:45:29
    126192 (350 kr)
    92231 (325 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 21:45:20
    126192 (300 kr)
    92231 (275 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 20:42:42
    126192 (250 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 20:42:24
    98328 (225 kr)
    126192 (200 kr)
  • 19 oktober 2019 kl. 15:22:33
    98328 (150 kr)
  • 13 oktober 2019 kl. 22:25:44
    121390 (125 kr)
  • 11 oktober 2019 kl. 19:30:45
    92231 (100 kr)