131699

STOL, stål och textil, Mercado Rehab, 1900-talets andra hälft

Bud: 150 kr
Utropspris: 300 kr

Stol på hjultrissor. Höjd (justerbar) 83,5 cm. Sitsens bredd 44 cm. Bruksslitage.

  • 13 november 2019 kl. 20:26:35
    107583 (150 kr)
  • 11 november 2019 kl. 11:31:35
    126567 (125 kr)
  • 6 november 2019 kl. 19:54:13
    107583 (100 kr)