94089

STOL, teak, 1950/60-tal

Bud: 125 kr
Utropspris: 600 kr

Höjd 74 cm. Sitthöjd 45 cm. Kraftigt slitage av klädsel, bör kläs om. Bruksslitage.

  • 4 juni 2018 kl. 19:34
    97753 (125 kr)
  • 4 juni 2018 kl. 18:36
    114139 (100 kr)