144515

STOLAR, 12st, Gemla

Bud: 850 kr
Utropspris: 1 000 kr

Gemla möbler, år2001. Slitage och skador. OBS! Speciella villkor gäller för denna auktion: Samtliga objekt säljes i befintligt skick och inga garantier finns. Ingen visning av objekten är möjlig. Objekten ska hämtas 8 april 2020 mellan kl 13-14.30 och finns på adress Armégatan 38, Solna. Hämtas inte objekten på angivna och tid kommer objekten att forslas bort på inropande kunds bekostnad 1000 kr/objekt. Betalning sker innan avhämtning via kortbetalning på hemsidan eller med Swish på plats.

  • 6 april 2020 kl. 20:19:37
    112463 (850 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:19:31
    99687 (800 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:19:31
    112463 (800 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:12:19
    99687 (600 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:12:03
    112463 (550 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:11:56
    99687 (500 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:11:56
    112463 (500 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:11:45
    99687 (475 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:11:45
    112463 (450 kr)
  • 6 april 2020 kl. 19:59:49
    99687 (325 kr)
  • 6 april 2020 kl. 19:59:49
    98511 (300 kr)
  • 6 april 2020 kl. 10:40:30
    98511 (125 kr)
  • 3 april 2020 kl. 23:36:15
    99687 (100 kr)