144516

STOLAR, 12st, Gemla

Bud: 1 000 kr
Utropspris: 1 000 kr

Gemla möbler, år2001. Slitage och skador. OBS! Speciella villkor gäller för denna auktion: Samtliga objekt säljes i befintligt skick och inga garantier finns. Ingen visning av objekten är möjlig. Objekten ska hämtas 8 april 2020 mellan kl 13-14.30 och finns på adress Armégatan 38, Solna. Hämtas inte objekten på angivna och tid kommer objekten att forslas bort på inropande kunds bekostnad 1000 kr/objekt. Betalning sker innan avhämtning via kortbetalning på hemsidan eller med Swish på plats.

  • 6 april 2020 kl. 20:22:45
    99687 (1 000 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:22:25
    112463 (950 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:21:05
    99687 (900 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:20:01
    112463 (850 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:20:01
    99687 (800 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:14:41
    99687 (600 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:14:41
    112463 (550 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:13:53
    112463 (425 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:13:53
    99687 (400 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:01:40
    99687 (325 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:01:40
    98511 (300 kr)
  • 6 april 2020 kl. 10:41:59
    98511 (125 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 21:30:53
    99687 (100 kr)