144517

STOLAR, 12st, Gemla

Bud: 1 100 kr
Utropspris: 1 000 kr

Gemla möbler, år2001. Slitage och skador. OBS! Speciella villkor gäller för denna auktion: Samtliga objekt säljes i befintligt skick och inga garantier finns. Ingen visning av objekten är möjlig. Objekten ska hämtas 8 april 2020 mellan kl 13-14.30 och finns på adress Armégatan 38, Solna. Hämtas inte objekten på angivna och tid kommer objekten att forslas bort på inropande kunds bekostnad 1000 kr/objekt. Betalning sker innan avhämtning via kortbetalning på hemsidan eller med Swish på plats.

  • 6 april 2020 kl. 20:27:15
    112463 (1 100 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:27:05
    129886 (1 050 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:27:05
    112463 (1 050 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:25:30
    129886 (1 000 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:23:42
    112463 (950 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:23:29
    99687 (900 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:22:11
    112463 (850 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:22:11
    129886 (850 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:21:09
    112463 (800 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:21:09
    129886 (750 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:20:31
    112463 (650 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:20:31
    129886 (600 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:15:53
    129886 (475 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:15:53
    112463 (450 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:07:44
    112463 (425 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:07:44
    99687 (400 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:02:16
    99687 (375 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:02:16
    112463 (350 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:02:12
    99687 (325 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:02:12
    98511 (300 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:02:03
    98511 (225 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:02:03
    112463 (200 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:00:27
    98511 (175 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:00:27
    124661 (150 kr)
  • 6 april 2020 kl. 10:43:54
    98511 (125 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 21:31:07
    99687 (100 kr)