144518

STOLAR, 12st, Gemla

Bud: 1 000 kr
Utropspris: 1 000 kr

Gemla möbler, år2001. Slitage och skador. OBS! Speciella villkor gäller för denna auktion: Samtliga objekt säljes i befintligt skick och inga garantier finns. Ingen visning av objekten är möjlig. Objekten ska hämtas 8 april 2020 mellan kl 13-14.30 och finns på adress Armégatan 38, Solna. Hämtas inte objekten på angivna och tid kommer objekten att forslas bort på inropande kunds bekostnad 1000 kr/objekt. Betalning sker innan avhämtning via kortbetalning på hemsidan eller med Swish på plats.

  • 6 april 2020 kl. 20:23:45
    99687 (1 000 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:23:17
    129886 (950 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:23:06
    99687 (900 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:21:34
    112463 (850 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:21:34
    99687 (850 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:07:17
    112463 (425 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:03:11
    99687 (400 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:03:11
    112463 (375 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:02:57
    112463 (325 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:02:57
    98511 (300 kr)
  • 6 april 2020 kl. 10:42:32
    98511 (125 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 21:32:18
    99687 (100 kr)