121343

STOLAR, 2 st, allmoge, 1700/1800-tal

Bud: 150 kr
Utropspris: 500 kr

Skador, något rangliga.

  • 14 juni 2019 kl. 23:49:11
    121317 (150 kr)
  • 14 juni 2019 kl. 23:21:38
    90740 (125 kr)
  • 10 juni 2019 kl. 22:50:17
    121317 (100 kr)