129979

STOLAR, 2 st, empirestil, 1900-talets första del

Bud: 400 kr
Utropspris: 500 kr

Höjd 87/45 cm. Bruksslitage.

  • 23 oktober 2019 kl. 19:40:38
    126060 (400 kr)
    125602 (375 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 19:40:16
    126060 (350 kr)
    125602 (325 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 19:40:04
    126060 (175 kr)
    125602 (150 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 15:52:55
    126060 (125 kr)
  • 22 oktober 2019 kl. 08:27:54
    110590 (100 kr)