124887

STOLAR 2+2 st, industridesign, 1900-talets mitt

Bud: 475 kr
Utropspris: 1 800 kr

Stapelbara. Plåt. Höjd ca 80 cm, sitthöjd 46 cm. 2 st stolar utan ryggplatta. Bruksslitage.

  • 20 augusti 2019 kl. 17:00:15
    94394 (475 kr)
  • 20 augusti 2019 kl. 16:59:40
    106491 (450 kr)
    94394 (425 kr)
  • 20 augusti 2019 kl. 16:59:33
    106491 (400 kr)
    94394 (375 kr)
  • 20 augusti 2019 kl. 16:59:28
    106491 (350 kr)
    94394 (325 kr)
  • 10 augusti 2019 kl. 20:58:28
    106491 (300 kr)
    90594 (275 kr)
  • 10 augusti 2019 kl. 20:37:07
    106491 (100 kr)