89779

STOLAR 2st, Nyrokoko, 1800-talets andra hälft

Bud: 100 kr
Utropspris: 300 kr

Broderad sits. 1st med lagad ryggbricka. Bruksslitage.

  • 10 april 2018 kl. 23:32
    91154 (100 kr)