162147

STOLAR, 3 st, allmoge, 1800-tal

Bud: 250 kr
Avslutat 20 oktober 20:52
Utropspris: 500 kr

Höjd 96/49 cm. Åldersrelaterat bruksslitage.

  • 14 oktober 2020 kl. 11:59:07
    93564 (250 kr)
    106560 (225 kr)
  • 14 oktober 2020 kl. 11:51:29
    93564 (200 kr)
    106560 (175 kr)
  • 13 oktober 2020 kl. 14:29:28
    93564 (150 kr)
    114880 (125 kr)
  • 12 oktober 2020 kl. 16:17:08
    93564 (100 kr)