129978

STOLAR, 4 st, empire, 1800-talets första del

Bud: 475 kr
Utropspris: 1 000 kr

Bruksslitage.

  • 23 oktober 2019 kl. 19:47:46
    125602 (475 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 19:46:51
    126060 (450 kr)
    125602 (425 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 19:45:56
    125602 (400 kr)
    126060 (375 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 19:30:13
    125602 (325 kr)
    126060 (300 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 19:25:26
    125602 (125 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 03:00:50
    93355 (100 kr)