124888

STOLAR 5 st, industridesign, 1900-talets mitt

Bud: 850 kr
Utropspris: 2 000 kr

Stapelbara. Plåt. Höjd ca 80 cm, sitthöjd 46 cm. Bruksslitage.

  • 20 augusti 2019 kl. 18:25:09
    113574 (850 kr)
  • 20 augusti 2019 kl. 18:24:44
    110135 (800 kr)
    113574 (800 kr)
  • 16 augusti 2019 kl. 08:41:35
    110135 (750 kr)
    124708 (700 kr)
  • 12 augusti 2019 kl. 07:29:52
    124708 (650 kr)
    106491 (600 kr)
  • 12 augusti 2019 kl. 07:29:32
    106491 (500 kr)
    124708 (475 kr)
  • 11 augusti 2019 kl. 12:59:28
    106491 (450 kr)
    113256 (425 kr)
  • 11 augusti 2019 kl. 10:59:11
    106491 (400 kr)
    113256 (375 kr)
  • 11 augusti 2019 kl. 10:53:29
    106491 (350 kr)
  • 11 augusti 2019 kl. 10:53:28
    113256 (325 kr)
  • 10 augusti 2019 kl. 20:59:38
    106491 (300 kr)
    90594 (275 kr)
  • 10 augusti 2019 kl. 20:37:28
    106491 (125 kr)
  • 10 augusti 2019 kl. 16:40:20
    113256 (100 kr)