140856

STOLAR, 6 st, 1960-tal

Bud: 750 kr
Utropspris: 1 200 kr

Stolar i konstskinn, kromad benställning. Stapelbara. Bruksslitage. Intryckning på klädseln efter stapling, några skador.

  • 26 februari 2020 kl. 16:23:03
    128733 (750 kr)
    93256 (700 kr)
  • 26 februari 2020 kl. 16:22:42
    128733 (550 kr)
    93256 (500 kr)
  • 23 februari 2020 kl. 00:55:05
    128733 (300 kr)
  • 23 februari 2020 kl. 00:53:46
    128763 (275 kr)
    128733 (275 kr)
  • 22 februari 2020 kl. 19:37:03
    128763 (250 kr)
  • 21 februari 2020 kl. 19:43:58
    128733 (225 kr)
  • 21 februari 2020 kl. 19:43:28
    114966 (200 kr)
    128733 (200 kr)
  • 21 februari 2020 kl. 19:43:15
    114966 (175 kr)
    128733 (150 kr)
  • 21 februari 2020 kl. 10:33:53
    114966 (125 kr)
  • 19 februari 2020 kl. 19:44:11
    119468 (100 kr)