143684

STOLAR, 6 st, 1960-tal

Bud: 700 kr
Utropspris: 1 500 kr

Stolar i konstskinn, kromad benställning. Stapelbara. Bruksslitage. Intryckning på klädseln efter stapling, några skador.

  • 31 mars 2020 kl. 19:03:54
    103636 (700 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 15:05:34
    97706 (650 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 13:54:15
    129702 (600 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 13:54:15
    97706 (600 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 20:23:43
    129702 (550 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 20:23:43
    120866 (500 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 20:23:17
    120866 (475 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 20:23:17
    129702 (450 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 11:27:45
    120866 (425 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 11:27:45
    93256 (400 kr)
  • 21 mars 2020 kl. 19:57:14
    93256 (375 kr)
  • 21 mars 2020 kl. 19:57:14
    106876 (350 kr)
  • 21 mars 2020 kl. 19:57:01
    106876 (325 kr)
  • 21 mars 2020 kl. 19:57:01
    93256 (300 kr)
  • 21 mars 2020 kl. 19:56:47
    106876 (175 kr)
  • 21 mars 2020 kl. 19:56:47
    93256 (150 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 20:29:17
    106876 (125 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 17:14:43
    119468 (100 kr)