143685

STOLAR, 6 st, 1960-tal

Bud: 800 kr
Utropspris: 1 500 kr

Stolar i konstskinn, kromad benställning. Stapelbara. Bruksslitage. Intryckning på klädseln efter stapling, några skador.

  • 31 mars 2020 kl. 19:07:51
    93256 (800 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 19:07:51
    103636 (800 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 13:53:32
    93256 (550 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 13:53:32
    97706 (500 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 13:53:17
    93256 (475 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 13:53:17
    97706 (450 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 13:53:04
    93256 (425 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 13:53:04
    97706 (400 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 13:50:15
    93256 (375 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 13:50:15
    106876 (350 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 20:28:35
    106876 (325 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 20:28:35
    93256 (300 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 20:28:27
    93256 (250 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 20:28:27
    106876 (225 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 20:28:21
    93256 (200 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 20:28:21
    106876 (175 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 20:28:13
    93256 (150 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 20:28:13
    106876 (125 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 17:21:03
    93256 (100 kr)