129972

STOLAR, 6 st, empirestil, 1800/1900-tal

Bud: 400 kr
Utropspris: 800 kr

Höjd 86/ 44 cm. Bruksslitage.

  • 23 oktober 2019 kl. 19:37:14
    126309 (400 kr)
    125602 (375 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 19:36:34
    126309 (350 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 19:35:45
    125602 (325 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 19:35:37
    126309 (300 kr)
    125602 (300 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 19:35:25
    126309 (275 kr)
    125602 (250 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 19:17:24
    126309 (150 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 14:35:40
    105126 (125 kr)
  • 22 oktober 2019 kl. 08:26:41
    110590 (100 kr)