185055

STOLAR, 6 st, modell 'Axet', 1900-talets andra del

Bud: 2 100 kr
Avslutat 17 juni 21:00
Utropspris: 1 000 kr

Höjd 95 cm. Sitthöjd ca 46 cm. Bruksslitage, något skrapmärke och någon mindre fläck kan förekomma.

  • 17 juni 2021 kl. 20:58:54
    93355 (2 100 kr)
  • 17 juni 2021 kl. 20:58:25
    128756 (2 000 kr)
  • 17 juni 2021 kl. 20:58:12
    93355 (1 900 kr)
  • 17 juni 2021 kl. 20:57:48
    128756 (1 800 kr)
  • 17 juni 2021 kl. 20:57:48
    90054 (1 800 kr)
  • 17 juni 2021 kl. 20:57:25
    128756 (1 700 kr)
  • 17 juni 2021 kl. 20:56:49
    93355 (1 600 kr)
  • 17 juni 2021 kl. 20:56:49
    90054 (1 500 kr)
  • 17 juni 2021 kl. 20:56:07
    90054 (1 450 kr)
  • 17 juni 2021 kl. 20:56:01
    93355 (1 400 kr)
  • 17 juni 2021 kl. 20:56:01
    90054 (1 350 kr)
  • 17 juni 2021 kl. 20:54:30
    90054 (450 kr)
  • 17 juni 2021 kl. 06:07:20
    93355 (425 kr)
  • 17 juni 2021 kl. 06:07:13
    91654 (400 kr)
  • 17 juni 2021 kl. 06:07:13
    93355 (400 kr)
  • 16 juni 2021 kl. 09:21:52
    91654 (375 kr)
  • 16 juni 2021 kl. 09:21:52
    93355 (350 kr)
  • 16 juni 2021 kl. 06:29:12
    93355 (325 kr)
  • 16 juni 2021 kl. 06:29:12
    91654 (300 kr)
  • 14 juni 2021 kl. 15:51:08
    91654 (100 kr)