165283

STOLAR, 6 st, nyrenässans, 1800-talets slut

Bud: 750 kr
Avslutat 25 november 19:12
Utropspris: 1 000 kr

Rikligt skuren dekor, rotting. Höjd 104 cm. Sitthöjd 48 cm. Bruksslitage.

  • 25 november 2020 kl. 16:02:08
    90297 (750 kr)
    91140 (700 kr)
  • 25 november 2020 kl. 16:01:54
    90297 (650 kr)
    91140 (600 kr)
  • 25 november 2020 kl. 11:54:01
    90297 (375 kr)
    106491 (350 kr)
  • 24 november 2020 kl. 01:49:31
    106491 (225 kr)
    123317 (200 kr)
  • 22 november 2020 kl. 22:36:45
    106491 (175 kr)
  • 15 november 2020 kl. 22:39:28
    136470 (150 kr)
  • 15 november 2020 kl. 08:47:59
    90329 (125 kr)
    102146 (125 kr)
  • 13 november 2020 kl. 19:29:01
    90329 (100 kr)