144513

STOLAR, 6st, Gemla

Bud: 475 kr
Utropspris: 500 kr

Gemla möbler, år2001. Slitage och skador. OBS! Speciella villkor gäller för denna auktion: Samtliga objekt säljes i befintligt skick och inga garantier finns. Ingen visning av objekten är möjlig. Objekten ska hämtas 8 april 2020 mellan kl 13-14.30 och finns på adress Armégatan 38, Solna. Hämtas inte objekten på angivna och tid kommer objekten att forslas bort på inropande kunds bekostnad 1000 kr/objekt. Betalning sker innan avhämtning via kortbetalning på hemsidan eller med Swish på plats.

  • 6 april 2020 kl. 20:16:51
    97239 (475 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:09:11
    112463 (450 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:09:01
    97239 (425 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:09:01
    112463 (425 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:08:50
    97239 (400 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:08:50
    112463 (375 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:08:44
    97239 (350 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:08:44
    112463 (325 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:08:31
    97239 (300 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:08:31
    112463 (275 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:06:51
    97239 (250 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:01:12
    99687 (225 kr)
  • 6 april 2020 kl. 19:59:07
    102259 (200 kr)
  • 6 april 2020 kl. 19:59:07
    99687 (200 kr)
  • 6 april 2020 kl. 19:59:00
    102259 (175 kr)
  • 6 april 2020 kl. 19:59:00
    99687 (150 kr)
  • 6 april 2020 kl. 07:07:02
    102259 (125 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 21:30:11
    99687 (100 kr)