144514

STOLAR, 6st, Gemla

Bud: 450 kr
Utropspris: 500 kr

Gemla möbler, år2001. Slitage och skador. OBS! Speciella villkor gäller för denna auktion: Samtliga objekt säljes i befintligt skick och inga garantier finns. Ingen visning av objekten är möjlig. Objekten ska hämtas 8 april 2020 mellan kl 13-14.30 och finns på adress Armégatan 38, Solna. Hämtas inte objekten på angivna och tid kommer objekten att forslas bort på inropande kunds bekostnad 1000 kr/objekt. Betalning sker innan avhämtning via kortbetalning på hemsidan eller med Swish på plats.

  • 6 april 2020 kl. 20:19:49
    99687 (450 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:19:15
    112463 (425 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:18:17
    99687 (400 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:17:56
    112463 (375 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:16:56
    99687 (350 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:16:51
    112463 (325 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:16:51
    99687 (300 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:10:53
    112463 (275 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:10:53
    99687 (250 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:00:30
    99687 (175 kr)
  • 6 april 2020 kl. 20:00:30
    95001 (150 kr)
  • 6 april 2020 kl. 13:11:13
    95001 (125 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 21:31:28
    99687 (100 kr)