203745

STOLAR, ett par, 1900-talets andra del

Bud: 275 kr
Avslutat 18 januari 19:06
Utropspris: 500 kr

Höjd 83 cm. Sitthöjd 44 cm. Bruksslitage.

  • 18 januari 2022 kl. 18:45:56
    138562 (275 kr)
  • 17 januari 2022 kl. 18:46:43
    145903 (250 kr)
    147584 (250 kr)
  • 17 januari 2022 kl. 14:06:17
    145903 (225 kr)
    139866 (200 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 16:08:57
    139866 (175 kr)
  • 14 januari 2022 kl. 09:16:56
    120807 (150 kr)
    139866 (125 kr)
  • 13 januari 2022 kl. 19:37:40
    139866 (100 kr)